Home / Kryesoret / Tiranë, krim në familje; burri vret gruan

Tiranë, krim në familje; burri vret gruan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Një burrë ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten e tij, në Kombinat.

Autori i krimit është 29-vjeçari Admir Dervishi, punonjës i Gardës së Republikës, i cili është arrestuar nga policia.

Vrasja dyshohet të ketë ndodhur për motive xhelozie.

/ Top Channel)

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *