Home / Lajme / Kronika e zezë / U zhduk një vajzë 22 vjeçare nga Shkupi

U zhduk një vajzë 22 vjeçare nga Shkupi

Me 30 mars në orën 16 e 30 min, nga shtëpia në drejtim të panjohur është larguar B.F.(22), transmeton TetovaSot.

Zhdukjen e saj, dje në stacionin policor e ka paraqitur babai i saj F.Xh.(58) nga fshati Inxhikovo nga Shkupi.

Gjithashtu lexo

”I pamundur transporti i mbeturinave nga rajoni i Tetovës”

Banorë të disa fshatrave të cilët gravitojnë rreth deponisë Rusino-Gostivar, mbrëmë kanë bllokuar transportin dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *