Home / Kryesoret / Vazhdon seanca e radhës gjykuese për “Grupin ne Kumanovës”

Vazhdon seanca e radhës gjykuese për “Grupin ne Kumanovës”

Në Gjykatën themelore Shkupi 1 sot vazhdon seanca për “Grupin e Kumanovës” , ku duhet të dëgjohen dëshmitë e dëshmitarëve të mbrojtur për ngjarjet e 9 dhe 10 majit të vitit të kaluar. Seanca e kaluar u shty për sot për shkak të problemeve teknike në gjykatë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *