Home / Lajme / Maqedoni / Lëndohet rëndë i burgosuri nga Nerashti në burgun e Shtipit, ka thyerje të eshtrave

Lëndohet rëndë i burgosuri nga Nerashti në burgun e Shtipit, ka thyerje të eshtrave

Një i burgosur nga Nerashti i Tetovës mbrëmë është lenduar rëndë në burgun e Shtipit. Ngjarja tragjike ka ndodhur në orën 19.20, kur një nga gardianët ka informuar se i burgosuri SH.SH, 40-vjeç, ka rrëshqitur para qelisë së tij dhe është rrëzuar, me ç’rast nga thyerjet që ka pësuar në trup, – informon INA. Mjekët kanë konstatuar se i burgosuri ka pasur thyerje të eshtrave, kryesisht brinjëve në pjesën e djathtë. Këto informacione janë dhënë nga mjekët e Klinikës në Shtip. Nuk jepen detaje të tjera lidhur me këtë rast. (INA)
terr

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *