Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetë helmohet 46 vjeçari nga Sellarca e Tetovës

Vetë helmohet 46 vjeçari nga Sellarca e Tetovës

46 vjeçarja M.S nga Sellarca e Epërme – Tetovë, dje rreth orës 22 ka njoftuar se burri i saj S.S tre vjet më i vjetër në mënyrë të konsiderueshme dhe të alkoolizuar, se pari është përpjekur të vrasë veten me një thikë, pasi është penguar me pas ka hyrë në banjë dhe ka pirë disa sende të konsiderueshme për pastrimin e dyshemesë, njofton SPB-Tetovë.

Me auto ambulancë është transferuar në Spitalin klinik të Tetovës, ku është trajtuar nga mjekët kujdestarë dhe nuk është në rrezik për jetën. Pak më vonë ai është transferuar në Klinikat e Shkupit.

Pas inspektimit në vendin e ngjarjes do të ndriçohet rasti në fjalë.

Gjithashtu lexo

LSDM: Së shpejti ligj për zgjidhjen e statusit të 3.000 të të falimentuarve

LSDM-ja sot njoftoi se janë hequr të gjitha pengesat dhe se së shpejt do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *