Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetura përplaset me delet në Gostivar, ja sa dele kanë ngordhur?

Vetura përplaset me delet në Gostivar, ja sa dele kanë ngordhur?

Mbrëmë rreth orës 12.00 të natës në Gostivar vetura ka goditur disa dele. Siç shihet në fotografi që ka siguruar portali TetovaSot shihet se si është shkatërruar vetura nga godita dhe disa dele të ngordhura.

Ende nuk dihet nëse ka njerëz të lënduar dhe sa është numëri i deleve të ngordhura./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *