Home / Showbiz / Violeta Kajtazi publikoi këngën më të re (Video)

Violeta Kajtazi publikoi këngën më të re (Video)

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Violeta Kajtazi ka publikuar këngën me të re.
Kënga është baladë dhe titullohet “Prite”.

Muzika dhe orkestrimi është punuar nga Miti Geci ndërsa tekstin e ka shkruar Fatmir Muja. Për videoklipin është përkujdesur produksioni “EMF Creative”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *