Home / Kryesoret / Vlorë, hidhet nga kati i gjashtë i pallatit; vdes 29-vjeçari 06/04/2016 09:00

Vlorë, hidhet nga kati i gjashtë i pallatit; vdes 29-vjeçari 06/04/2016 09:00

Një shtetas 29-vjeçar është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “4 Heronjtë”, në qytetin e Vlorës.

Bëhet fjalë për Arian Diamantin, i cili, sipas policisë, dyshohet se është hedhur për shkak të depresionit.

Sipas familjarëve, 29-vjeçari kishte probleme dhe vuante nga depresioni, pasi ishte kuruar disa herë në Greqi për këtë problem.

/ Top Channel )

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *