Home / Lajme / Maqedoni / ”Vrasësi” nga Maqedonia ka marrë gjys milion euro për të vrarë një person në Sërbi

”Vrasësi” nga Maqedonia ka marrë gjys milion euro për të vrarë një person në Sërbi

Portali nga Sërbia Alo.rs shkruan për një qytetar nga Maqedonia i cili në Maqedoni ka marrë gjys milion euro për të kryer një vrasje në Beograd të Sërbisë. Shënjestra e ”vrasësit” ka qenë një qytetar nga Maqedonia që jeton në Sërbi.
”Vrasësi” nga Maqedoni direktivat i ka marrë nga disa njerëz të fuqishëm nga Shkupi dhe është strehuar në një hotel në Vuzhdovac të Beogradit, ndërsa pronari i hotelit dihet si një bashkëpunëtor i klanit të mafias së Malit të Zi në policinë e Sërbisë.

”Vrasësi” sipas portalit Alo.rs ka inicialet A.V dhe është i moshës 36 vjeçare

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *