Home / Kryesoret / Vuçiq: Bombat nuk më frikësojnë, askush nuk ma ndalon vizitën në Kosovë!

Vuçiq: Bombat nuk më frikësojnë, askush nuk ma ndalon vizitën në Kosovë!

“Forcën e Serbisë nuk mund ta frikësojë askush”, ka thënë Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq para serbëve të tubuar që ta dëgjojnë Leposaviq.

Siç njoftojnë mediat serbe Vuçiqi në këtë tubim elektoral ka theksuar që “bombat nuk do ta frikësojnë” dhe se askush nuk mund ta ndalë vizitën e tij në Kosovë.

Sot mediat serbe kanë raportuar që në Sallën ku ishte parashikuar të fliste Vuçiqi ishte vendosur një bombë. Nëse ky është inskenimi i radhës apo sa ka të vërteta në këto raportime mbetet të shihet.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *