Home / Kryesoret / Zaev: Në maj do të publikohet “bomba” për rastin Monstra

Zaev: Në maj do të publikohet “bomba” për rastin Monstra

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev deklaroi se incizimet për rastin Monstra do të publikohet para protestës së kësaj partie në muajin maj, shkruan portali reporter.mk.

Ai tha se do të publikohen ende incizime për vdekjen e kryeredaktorit të Fokusit, Nikolla Mlladenov si dhe për rastin Martin Neshkovski.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *