Home / Showbiz / Zbulohet sot se kujt i thotë Enca Dreq

Zbulohet sot se kujt i thotë Enca Dreq

Enca artistja shumë e dashur, do të publikojë sot më në fund projektin e saj më të ri, i cili mezi po pritet nga të gjithë. Ajo ka punuar 6 muaj për këtë projekt dhe e konsideron një pjesë të shpirtit të saj.
Mund t`ju sigurojmë se bëhet fjalë për një superklip për të cilin ia vlejti pritja. Pritët deri sot, kështu që prisni edhe pak…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *