Home / Kryesoret / Zhduken dy jetim nga jetimorja “11 Tetori”

Zhduken dy jetim nga jetimorja “11 Tetori”

Dy jetim nga jetimorja “11 Tetori” me 27 prill janë zhdukur.

E punësuara në jetimore L.J.(39) në Stacionin Policor “Qendër” ka lajmëruar se me 27 prill nga shtëpia në drejtimin e panjohur janë larguar dy jetim të moshës 16 dhe 17 vjeç.

Po ndërmerren masa për gjetjen e jetimave.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *