Home / Kryesoret / A besoni, nipi i Fazli Veliut Fatmir Limani thotë se ka punësuar 50 shqiptarë në Manastir?

A besoni, nipi i Fazli Veliut Fatmir Limani thotë se ka punësuar 50 shqiptarë në Manastir?

Nipi i Fazli Veliut “patrioti” Fatmir Limani tani në postin e zv/drejotorit të ELEM një kompani e cila investon miliona euro në komuna maqedonase dje ka goditur portalet shqiptare duke i quajtur portale shtrigash.

Përpos sharjeve që ju bëni mediume shqipe ai ka goditur edhe me një shifër interesante duke thënë se me urdhër të tij janë punësuar 50 shqiptarë në Manastir në qytetin e Alfabetit.

Nipi i Fazli Veliut mendon se reagimi i portaleve shqiptare kundër investimeve të ELEM në komunën Aerodrom janë të porositura duke u bërë pyetje se përse këto portale që sot shkruajnë kundër tij nuk kanë shkruar për punësimin e 50 shqiptarëve me këmbëngulësinë e tij në qytetin e Alfabetit në Manastir.

Ndryshe kompania ELEM ku është zv/drejtor “patrioti” Fatmir Limani do të investojë plotë 15 milionë euro për “Parkun e Parajsës” ndërsa komunat shqiptare vazhdojnë të kenë probleme ende me ujin e pijshëm dhe me malltretim të pa parë nga EVN-ja.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *