Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Shkup, një i vdekur

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Tetovë-Shkup, një i vdekur

Sot pas orës 12 në rrugën Tetovë-Shkup, vetura e tipit “Hjundai” e ka humbur kontrollin, është përplasur me një shtyllë betoni ku është rrotulluar, gjatë të cilës M.M.(38) nga Tetova nga lëndimet e rënda gjatë rrugës për në Spitalin e Tetovës ka vdekur, transmeton TetovaSot.

Sipas informacioneve fillestare, vozitësi R.M.(31) nga Tetova është lënduar në kokë, ku pas marrjes së ndihmës mjekësore në Tetovë është dërguar në Klinikat e Shkupit. Për momentin po realizohet kontrolli nga prokurori publik dhe ekipi i SPB Tetovë rreth arsyeve të kësaj fatkeqësie.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *