Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident tragjik, vdes 26 vjeçari

Aksident tragjik, vdes 26 vjeçari

Një aksident me pasoja tragjike ka ndodhur dje në rrugën Manastir-Resnje, në afërsi të Pretorit.
Sipas informacioneve, 26-vjeçari nga Shkupi e ka humbur kontrollin e makinës “Fiat Stilo” dhe ka dalë nga rruga, me ç’rast ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Burimet policore bëjnë me dije se në makinë ka pasur edhe pesë (5) udhëtarë tjerë.
MPB-ja sot informon se bashkudhëtarët D.K., 24-vjeç, V.M., 26-vjeç nga Shkupi, M.T., 26-vjeç dhe M.Z., 21-vjeç nga Manastiri, bashkë me 21-vjeçarin S.D. nga Gostivari, kanë marrë lëndime trupore.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *