Home / Lajme / Kronika e zezë / Dje një hajn i ka vjedhur 12.000 euro

Dje një hajn i ka vjedhur 12.000 euro

Dje në rrugën Koce Metalec në Shkup, në shtëpinë në pronësi të S.I.(46), një hajn i panjohur e ka kryer një vjedhje të rëndë në atë mënyrë që është futur nga dera e pasme e shtëpisë, është futur brenda, pas kontrollimit në shtëpi, ka vjedhur 12.000 euro, 15.000 denar dhe tre unaza prej ari, pastaj e ka lëshuar vendin e ngjarjes, transmeton TetovaSot.

Po ndërmerren masa për gjetjen e hajnit.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *