Home / Lajme / Kronika e zezë / Dramë e armatosur në Shkup

Dramë e armatosur në Shkup

Mbrëmë rreth orës 21 e 40 minuta ka ndodhur dramë e vërtetë në shitoren “Stokomak” në Qendrën Tregtare Bunjakovec në Shkup. Një e punësuar në këtë shitore ka paraqitur në polici se dy persona të maskuar me armë zjarri janë future në shitore, kanë plaçkitur paratë e qarkullimit ditor dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.
Policia po ndërmerr masa për arrestimin e autorëve.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori, administrata në dy ndërrime

Pas dy javësh, qytetarët edhe pas orës 16 do të mund të nxjerrin, certifikatën e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *