Home / Kryesoret / Edhe Çairi me “liqej” nëpër rrugët e tij

Edhe Çairi me “liqej” nëpër rrugët e tij

Tek të gjitha vendbanimet tjera shqiptare, qoftë rurale apo urbane, edhe në rrugët e Çairit mund të shihen “liqej” nga shirat që mbulojnë gropat, shkruan Fakte.

Partia shqiptare në pushtet u lavdërua se për 16 muaj ka bërë 2 miliardë euro investime tek shqiptarët, mirëpo qytetarët nuk mund të shohin as 2 euro investim.

Për dallim nga vendbanimet maqedonase ku investimet janë marramendëse dhe të dukshme./FAKTE.Net /

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *