Home / Kryesoret / Fillon marshi protestues i Këshillit Opozitar

Fillon marshi protestues i Këshillit Opozitar

Sapo ka filluar marshi protestues në ”lagjen e Trimave” e organizuar nga familjarët e dëmtuar nga aksioni më 9-10 maj vitin e kaluar, njofton Telegrafi Maqedoni.

Momentalisht ka vetëm familjarë në marsh dhe nuk shihet prezencë e ndonjë funksionari i partive politike apo organizatave jo qeveritare.

Këshilli i familjarëve ka paralajmëruar se ky marsh do të jetë i organizuar nga vetë ata dhe nuk duan përfshirje të partive politike.

Lagja-e-Trimave-1

Lagja-e-Trimave-2

Lagja-e-Trimave-4

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *