Home / Kryesoret / Fillon marshi protestues

Fillon marshi protestues

Protesta e paralajmëruar për më 9 maj në Shkup nga Këshilli opozitar sapo ka filluar.

Në këtë protestë shihet një interesim i njerëzve derisa për momentin marshi është i qetë dhe po kalon pa asnjë incident.

Protestën e sotme të Këshillit opozitarë po e përkrah edhe ish lideri i Vetvendosjes, Albin Kurti i cili është parë teksa i bashkohet protestës.

Në këtë protestë shihet një interesim i njerëzve derisa për momentin marshi është i qetë dhe po kalon pa asnjë incident.
13170681_10206229272796304_747549128_o

albin-Kurti_1

protesta-skkk

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *