Home / Kryesoret / Fushata “Jo për pije ilegale alkoolike”

Fushata “Jo për pije ilegale alkoolike”

Drejtoria e doganave sot fillon fushatën “Jo për pije jolegale alkoolike”.

Qëllimi i fushatës është ngritja e vetëdijes së qytetarëve dhe informimi i tyre për rrezikun nga blerja e pijeve jolegale alkoolike, si dhe parandalimi i konkurrencës jolojale./MIA

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *