Home / Kryesoret / Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore

Ibrahimi: PDSH-ja e Menduh Thaçit është hyjnore

Ish deputeti i PDSH-së, Orhan Ibrahimi, shkruan se PDSH-ja e Menduh Thaçit është kala e pamposhtur.

Ai e ngritë lartë partinë shqiptare në opozitë duke shkruar mes tjerash se PDSH madje është tepër e lartësuar dhe PDSH është parti hyjnore.
Nga ana tjetër ish deputeti Ibrahimi ka adresuar edhe kritika të fuqishme ndaj kundërshtarëve politik.
irbahimi

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *