Home / Showbiz / Ish bossi i Xhesika Ndoj – të ju bëj me dije disa ”kurvave” që nuk më kan mbaruar lekët

Ish bossi i Xhesika Ndoj – të ju bëj me dije disa ”kurvave” që nuk më kan mbaruar lekët

Bosi Tetovar Lavdrim Beadini i njohur si ish bossi i Xhesika Ndoj, ka postuar një fotografi me nga 500 euro dhe me kët foto i është referuar Xhesikës duke i thënë se ju bëj me dije disa ”kurvave” që nuk më kan mbaruar lekët.

Xhesika Ndoj në një emision tha se bosit tetovarë i mbaruan lekët dhe për këtë arsye u ndamë dhe Lavdrimi shkoi tek këngëtarja tjetët Gugu, por si duket Xhesika do ta xhelozojë Gugun kur do ta sheh foton e Lavdrimit i rethuar nga 500 euro.

Shpresojmë kur Xhesika ta shikojë këtë foto mos alivanoset, sepse kto pesëqinshet do të shkojnë tek Gugu./Tv Koha
13240126_1143572602360970_7470291088143374961_n

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *