Home / Kryesoret / Ja kush janë 22 personat për të cilët Ivanov tërhoqi faljen

Ja kush janë 22 personat për të cilët Ivanov tërhoqi faljen

Nga lista e përgjithshme e 56 të falurve nga presidenti Gjorge Ivanov, kur të hiqen biznesmenët dhe nëpunësit shtetëror, ngelin 22 persona, për të cilët, Ivanov dje e tërhoqi vendimin për falje, shkruan  portali MKD.

Sipas portalit në fjalë, emrat e mëposhtëm mund të jenë politikanët eventual për të cilët Ivanov ua tërhoqi faljen.

ivanov2-300x214

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *