Home / Sport / Kombëtares i shtohen edhe 4 futbollistët e fundit

Kombëtares i shtohen edhe 4 futbollistët e fundit

Gjatë ditës së sotme, Gianni De Biasi më në fund do të ketë të plotë kontingjentin e lojtarëve, pasi do të bashkohen edhe 4 futbollistët e mbetur.

Tre lojtarë që militojnë në Superligën zvicerane, Taulant Xhaka dhe Naser Aliji të Basel dhe Armando Sadiku i Vaduzit. Ndërsa nga Azerbajxhani pritet të vijë Ansi Agolli i cili është i angazhuar me skuadrën e tij të Qarabag.

Taulant Xhaka, Naser Aliji dhe Armando Sadiku udhëtimin drejt Kombëtares e kanë nisur bashkë ndërsa kanë publikuar edhe një foto në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *