Home / Kryesoret / Mejreme Kurti lansoi këngën ” Tash po behesh nuse” (VIDEO)

Mejreme Kurti lansoi këngën ” Tash po behesh nuse” (VIDEO)

Këngëtarja e mirnjohur nga Tetova Mejreme Kurti sot lansoi klipin më të ri ” Tash po behesh nuse”, si duket ky klip është me stil me të veçantë nga të tjerët pasi tregon jetën reale të një nuse e cila martohet dhe tregon për mungesën e prindërve dhe motrës të cilët qajnë për vajzën që ju shkon nuse.

Klipi është xhiruar nga produksioni Frameproductione në bashkpunim me Televizionin Koha, tekstin e shkruajti Senka Nuhiu , muzika dhe orkestrimi nga Studio Xheni dhe për Makeup-in u përkujdes Studio Passion.

Klipi më i ri nga Mejreme Kurti u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat e sajë, rikujtojmë se këngëtarja Kurti ka disa hite të cilat çdo tetovar i ndëgjon pasi që ajo, i ka këndon folklorit shqiptar dhe punon për vlerat kombëtare.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *