Home / Kryesoret / Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut në orët e pasdites.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 12 deri në 19 gradë celsius. Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperatura deri në 18 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *