Home / Lajme / Kronika e zezë / Në një banesë në Shkup një hajn ka vjedhur 2.100 euro

Në një banesë në Shkup një hajn ka vjedhur 2.100 euro

Në stacionin policor në Aerodrom dje në orën 16 e 20 min, M.B,(44) nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë nga periudha prej orës 07 e 15 deri në orën 16 e 10 min në banesën në rrugën “Benjamin Macukovski” nga ana e një hajni të panjohur është kryer një vjedhje e rëndë.

MPB sot informoi se hajni e ka hapur derën me dhunë, është futur brenda dhe pas një kontrolli në banesë ka vjedhur 2.100 euro, 60 dollar amerikan, stoli prej ari dhe pistoletë.

Po ndërmerren masa për gjetjen e hajnit.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *