Home / Lajme / Kronika e zezë / Në Trebosh të Tetovës blihen cigare me para fals

Në Trebosh të Tetovës blihen cigare me para fals

A.A.(40) nga fshati Trebosh në Tetovë, dje ka lajmëruar se në marketin e tyre “Drini” është futur një person i panjohur, i cili paraprakisht ka dal nga vetura dhe e ka porositur djalin e tij të mitur që të blejë cigare me bankënota prej 1000 denar.

Pasi që iu janë kthyer 870 denar, i panjohur nga ikur nga marketi, ndërsa A.A. shpejtë e ka kuptuar se bankënota është fals.

Po punohet në zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *