Home / Kryesoret / Ngjyroset edhe Qeveria, policia filmon protestuesit

Ngjyroset edhe Qeveria, policia filmon protestuesit

Protestuesit e revolucionit laraman para shprehën revoltëmn e tyre para qeverisë, dhe hodhën ngjyrë ndaj saj, ata marshuan drejt Parlamentit, ku përsëri me një katapultë më shumë balona me ngjyrë kanë përfunduar në fasadën e Qeverisë.

Teksa protestuesit me bilbila e përshëndesnin çdo ngjyrë të re që hidhej drejt Qeverisë, nga një prej dritareve në katet e larta të ndërtesës së parlamentit, zyrtarët e MPB-së kanë filmuar protestën.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *