Home / Lajme / Kronika e zezë / Një 34 vjeçar nga Tetova gjuan me pllakë betoni në dhomën e fjetjes të një çifti

Një 34 vjeçar nga Tetova gjuan me pllakë betoni në dhomën e fjetjes të një çifti

Pesëdhjetë e shtatë vjeçari I.I. sot në mëngjes ka lajmëruar në polici rreth orës 4 e 20 min se përderisa kanë qenë duke fjetur me gruan e tij L.I.(56), fqiu i tyre M.M.(34) me të cilin një kohë të gjatë kanë pasur raporte të prishura, me një pllakë prej betoni gjuajtur dhe e ka thyer xhamin e dritares nga dhoma e tyre e fjetjes, transmeton TetovaSot.

Pllaka ka përfunduar në krevat, por fatmirësisht nuk e ka lënduar L.I., edhe pse ka rënë afër kokës së saj.

Dy bashkëshortët menjëherë e kanë njoftuar policinë në Tetovë me çka është kryer kontroll në terren ku është gjetur edhe pllaka prej betoni, përderisa M.M. është në koordinim dhe konsultim me prokurorin publik, është arrestuar për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu lexo

A ikën diplomatët e Serbisë për të mbrojtur përfshirjen e agjentëve të tyre në dhunën në Kuvend? (Foto)

Është duke ndodhur një skandal diplomatik në mes Maqedonisë dhe Serbisë dhe si rezultat i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *