Home / Lajme / Kronika e zezë / Një i vdekur dhe dy të lënduar në aksidentin në Kumanovë

Një i vdekur dhe dy të lënduar në aksidentin në Kumanovë

Një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi mbrëmë në orën 22:30 minuta në Dobroshan të Kumanovës.

Pesëdhjetë e pesëvjeçari Goran S. nga Kumanova e humbi jetën, ndërsa dy vëllezërit e tij janë lënduar, automobili “opel kadet” me targa të Kumanovës i cili ka lëvizur në rrugën magjistrale Sveti-Nikoll-Kumanovë në hyrje të Kumanovës në Dobroshan, nga shkaqe të panjohura ka kaluar në korsinë tjetër dhe është përplasur në katër makina të parkuara.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *