Home / Kryesoret / Nuri Seferi me hartën e Shqipërisë Etnike u ndesh me serbin

Nuri Seferi me hartën e Shqipërisë Etnike u ndesh me serbin

Tajsoni shqiptar nga Gostivari, Nuri Seferi ka nokatuar me grushta të rrufeshme serbin Dushan Krstin.

Krstin nuk mundi t’i rrezistone grushtave të Seferit dhe kështu ai vendosi që dorëzojë ndeshjen, duka ia dhuruar kështu fitoren tajsonit Nuri Seferit.

Ajo që ndoshta shumë pak njerëz e kanë vërejtur diçka tek veshja e Nurisë, është pikërisht harta e Shqipërisë Etnike që ai e mbante në veshjet e tij në këmbën e djathtë.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *