Home / Kryesoret / Prokuroria Speciale i ndihmon Zvërlevskit me dokumente që të ndriçoj vrasjen e Kërpaçit

Prokuroria Speciale i ndihmon Zvërlevskit me dokumente që të ndriçoj vrasjen e Kërpaçit

Prokuroria Speciale Publike e pranoi kërkesën e Prokurorisë Themelore Publike të Shkupit për hetimi e rastit të Kosta Kërpaç.
Nga zyra e Katica Janevës thonë se kanë ndarrë me të dhëna me Marko Zvrlevskin që të kontribojnë me zbardhjen e vdekjes misterioze të pronarit të portalit “netpress” Kosta Kërpaç.

Megjithatë, nga prokuroria Speciale shtojnë se nuk i kanë ndarë dokumentet dhe informacionet që nuk kanë lidhje me vdekjen e Kerpaçit, për të cilët kanë qenë të kërkuara nga prokuroria e rregullt.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *