Home / Kryesoret / Protesta zhvillohet e qetë, edhe pse një person provokon me motoçikletë!

Protesta zhvillohet e qetë, edhe pse një person provokon me motoçikletë!

Marshi protestues, si duket, po shkon qetë dhe pa incidente të theksuara; megjithatë, duhet përmendur se protesta në ‘Bit Pazar’ është provokuar nga një person me motoçikletë.

Nuk ka të dhëna për raste serioze, që mund ta cenojnë natyrën e qetë dhe paqedashëse të protestës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *