Home / Kryesoret / Qytetarë të Tetovës i djegin mbeturinat në kontejnerë

Qytetarë të Tetovës i djegin mbeturinat në kontejnerë

disa qytetarë kanë djegur kontejnerët në afërsi të Arabatit Baba Teqe. Siç shihet në fotografit kontejnerët janë përfshi nga flaket. Nuk dihet pse dhe kush i ka djegur dhe cila është arsyeja që këta persona kanë bërë një veprim të tillë lir dihet se NPK – Tetovë vazhdimisht pastron qytetin.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *