Home / Kryesoret / Rexhep Selimi, me lot përkujton bashkëluftarët e rënë në Kumanovë

Rexhep Selimi, me lot përkujton bashkëluftarët e rënë në Kumanovë

Ish themeluesi I Ushtrisë Çliimtare të Kosovës Rexhep Selimi, tash deputet i VV, me lot në sy ka ndjekur nga afër akademinë për nder të një vjetorit të vrasjes së dhjetë të vrarëve në Kumanovë, në Prishtinë.Kjo  akademi përkujtimore, e organizuar nga Organizatat e dala nga lufta e UÇK-së, dega në Gjakovë, në bashkëpunim me Familjarët e Dëshmorëve, raporton Tv Koha.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *