Home / Kryesoret / Sot vazhdojnë protestat në Shkup në fillim prej ora 18

Sot vazhdojnë protestat në Shkup në fillim prej ora 18

Sot në një marsh protestues kundër shkeljes së vazhdueshme të drejtësisë dhe dinjitetit të punëtorëve do të dalin Përcaktimi për solidaritetin e sindikatave dhe shoqatat e të drejtave të punëtorëve.

Marshi është caktuar me fillim prej ora 18 para shtëpisë së ndërtimorëve.

Nga e marta, në të njëjtën kohë para Prokurorisë Speciale publike vazhdojnë protestat e përditshme deri në plotësimin e tetë kërkesave të Lëvizjes Qytetare “Protestoj”

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *