Home / Lajme / Maqedoni / Sulmohet fizikisht pronari i internet portalit “Reporter”

Sulmohet fizikisht pronari i internet portalit “Reporter”

Dyzet e tetë vjeçari G.N pronarë i internet portalit “Reporter” mbrëmë rreth orës 23 e 30 është rrahur para shtëpisë së tij, kanë informuar nga MPB.

Sipas policisë, më 11.05.2016, rreth orës 23.30 në Shkup, në rrugën “Simeon Kavrakirov”, tre persona të maskuar pa ndonjë arsye e kanë sulmuar G.N fizikisht duke i shkaktuar lëndime në pjesën e kokës.

G.N është dërguar dhe ndaluar në Spitalin e Qytetit, ndërsa po ndërmerren, masa për zbulimin e autorëve.

Gjithashtu lexo

Kallëzim penal deri te PSP nga Mehmeti, Llatas dhe Talevska kundër biznesmenit Palevski

Ashtu siç u informua dje nga Telegrafi, biznesmeni Ljupço Palevski është marrë në pyetje informative …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *