Home / Kryesoret / Tahiri reagon ndaj akuzave: Mediokriteti i PD nuk njeh kufij

Tahiri reagon ndaj akuzave: Mediokriteti i PD nuk njeh kufij

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar në Facebook lidhur me akuzat e ngritura ndaj tij nga Partia Demokratike, pas aksionit antidrogë të policisë greke, që cilësonte si kryetar të organizatës një shtetas shqiptar, drejtor sipas saj në Sarandë.

“Sipas PD, vetë ne, Policia e Shtetit & DEA e SHBA & Policia Greke po hetojmë me sukses një grup kriminal të lidhur po me ne, me mua dhe drejtuesit e policisë. Në SHQUP nuk ka kufi as mediokriteti e as makutëria politike për të sulmuar çdo rezultat të policisë. Vërtet kaq naivë i konsiderojnë shqiptarët???”, është shprehur Tahiri.

/ Top Channel )

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *