Home / Lajme / Kronika e zezë / Tetovë, gruaja me makinë godet këmbësorin dhe ik nga vendngjarja

Tetovë, gruaja me makinë godet këmbësorin dhe ik nga vendngjarja

Një aksident trafiku me pasoja “lëndime trupore” ka ndodhur dje rreth orës 14 në Tetovë, në kryqëzimin e rrugës regjionale “Tetovë-Volkovijë” – “Vonvardarska”.
Sipas informacioneve, në aksident janë të përfshirë një mjet rrugor “Mercedes”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga 19-vjeçarja Sh.M nga Tetova, dhe një këmbësor 19-vjeçar, me inicialet A.R., po ashtu nga Tetova.

SPB-Tetovë njofton se autorja e aksidentit është larguar nga vendngjarja. Bëhet me dije se A.R. ka marrë lëndime të lehta trupore.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *