Home / Lajme / Kronika e zezë / Kjo ishte fotoja e fundit e të riut nga Tetova (FOTO)

Kjo ishte fotoja e fundit e të riut nga Tetova (FOTO)

Në aksidentin fatal që ndodhi mbrëmë është tronditur e gjithë Tetova.

Në aksidentin tragjik humbën jetën dy të rinj të moshës 25 dhe 20 vjeçare.

Të rinjt që humbën jetën i identifikuan nga policia si 20 vjeçari Arben Bllaca dhe 25 vjeçari Abil Asani, raporton.

Dhimbjen e dy të rinjve tetovar e shprehin me të madhe në rrjetet sociale shok dhe të afërmit e tyre dhe e gjithë shqiptaria.

Televizioni Koha, u shpreh ngushëllimet më të sinqerta të gjithë familjeravëve të dy viktimave.

Kjo ishte fotoja e fundit e Abilit që e ka postuar në rrjetin e tij social në fb. /TetovaSot.

3-219

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *