Home / Kryesoret / Aksident rrugor pranë stadiumit të qytetit në Tetovë (Foto)

Aksident rrugor pranë stadiumit të qytetit në Tetovë (Foto)

Një aksident rrugorë ka ndodhur në afërsi të stadiumit të qytetit në Tetovë.
Sipas informacioneve të “Tetova1”, nga aksidenti është lënduar drejtuesi i motoçikletës, të cilit i është dhënë ndihma e nevojshme mjekësore.

Policia ka dalur në vend ngjarje dhe punon për të zbuluar shkaqet që çoi deri tek ky aksident.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *