Home / Kryesoret / Aliu: PDSH mund të braktisë bisedimet

Aliu: PDSH mund të braktisë bisedimet

Deputeti i PDSH-së,Gazmend Aliu në debatin “Click Plus” nuk ka përjashtuar mundësinë që partia e tyre të braktisë bisedimet për tejkalimin e krizës. Kjo sipas tij, do të ndodhë në rast se nuk respektohen propozimet e tyre dhe arrihen marrëveshje për pikat e Përzhinës, prapa shpinës së PDSH që është nënshkruese.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *