Home / Kryesoret / Anketa e IRI-it: BDI e para, PDSH e dyta , Besa dhe LR-PDSh kanë rritje rejtingu

Anketa e IRI-it: BDI e para, PDSH e dyta , Besa dhe LR-PDSh kanë rritje rejtingu

Sipas Anketës së realizuar nga IRI, Instituti Republikan Amerikan, me seli në Uashington tek partitë shqiptare BDI vazhdon të jetë parti më e besueshme te shqiptarët me 6%.

Pdsh e Menduh Thaçit është në vendin e dytë me 4.3%
Besa me 3.4% dhe Lr-Pdsh me 2.1%
1-425

2-163

3-107

4-72

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *