Home / Kryesoret / Arrestohet Valon Bela si i dyshuar që ka kërcënuar Izet Mexhitin

Arrestohet Valon Bela si i dyshuar që ka kërcënuar Izet Mexhitin

Para pak çastesh janë arrestuar personat që kanë kërcënuar kryetarin e Komunës së Çairit, Izet Mexhiti, në mesin e të arrestuerëve është edhe Valon Bela i cili dyshohet se ka marrë pjesë në grupin e 20 personave që kanë kërcënuar Izet Mexhitin transmeton Tetova Sot.

Siç mësohet policia do të arrestojë të gjithë personat që kanë marrë pjesë në grupin që kanë kërcënuar kryetarin e Komunës së Çairit.

Ndryshe Valon Bela ka qenë edhe punonjës në Komunën e Çairit.

Ende nuk dihen arsyjet se pse ky grup prej 20 personash nga Maqedonia dhe Kosova kanë kërcënuar kryetarin e Komunës së Çairit Izet Mexhitin ku në zyrën e tij ia kishin lënë një plumb.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *