Home / Lajme / Maqedoni / BBC: Protestuesit në Maqedoni po udhëheqin Revolucionin e Larmë

BBC: Protestuesit në Maqedoni po udhëheqin Revolucionin e Larmë

Janë të ngjyrosur përmendoret dhe ndërtesat e njohura në shenjë proteste për shkak të kaosit politik në vend, thuan nga BBC për ngjarjet në Maqedoni, transmeton TetovaSot.

Protestuesit në Maqedoni i ngjyrosën përmendoret dhe ndërtesat e njohura në shenjë proteste për shkak të kaosit politik në vend, thuan nga BBC në reportazhin e tyre për ngjarjet në Maqedoni.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *