Home / Lajme / Botë / E fut në qese dhe e hedh në mbeturina foshnjën e sapolindur

E fut në qese dhe e hedh në mbeturina foshnjën e sapolindur

Një rast tronditës është zbuluar në Itali, ku një foshnje është gjetur në një kosh plehrash, i futur në qese.

Zbulimi i rëndë është bërë pasditen e së shtunës në Santa Maria di Sala, Itali, ku foshnja u gjet nga një grua pasi dëgjoi të qarat e tij.

Vogëlushi u dërgua me urgjencë në spital, ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut. Të miturit ju vendos emri Attilio. Autoritetet vendase kanë nisur hetimet për identifikimin e personit që ka hedhur të miturin në plehra.

Gjithashtu lexo

ISIS paralajmëron sulme në Itali – (VIDEO)

Spanja i kujtoi 14 viktimat e sulmeve të Katalunjës me një meshë të posaçme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *