Home / Kryesoret / Ermira Mehmeti demanton, ‘Nuk kam dhënë dorëheqje!’ (Foto)

Ermira Mehmeti demanton, ‘Nuk kam dhënë dorëheqje!’ (Foto)

Pas publikimit të informacioneve nëpër portale të ndryshme se Ermira Mehmeti ka dhënë dorehqeje dhe se do të bëhet notere, ka reaguar në Facebook-un, e saj zyrtar ka demantuar të gjitha zërat për dorëheqjen e saj.
Ermira

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *